O nas

 

Salony Meblowe Chmura to firma z długoletnią tradycją meblarską w Bydgoszczy. Od 1991 r. sprzedajemy, dostarczamy i montujemy meble w Polsce i za granicą. Stale powiększamy swoje doświadczenie, a dzięki temu też ofertę naszych mebli kuchennych.

Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i aranżacji zabudowy kuchennej tak renomowanych firm z Polski i Niemiec, jak:

Kuchnia polska czy niemiecka?

Dla nas pochodzenie mebli nie ma znaczenia! Każdą kuchnię bowiem projektujemy z głową i wykonujemy z sercem. Nasza szeroko wyspecjalizowana i doświadczona kadra projektantów i montażystów to gwarancja dobrego projektu oraz wysokiej jakości wykończenia i zamontowani kuchni. Poza gotowymi projektami wskazanych producentów oferujemy indywidualne aranżacje dopasowane do preferencji i możliwości lokalowych naszych klientów.

W fazie projektowania zwracamy uwagę nie tylko na wygląd kuchni, ale przede wszystkim na jej funkcjonalność. Dbamy również o wszelkie kwestie estetyczne: kolorystykę ścian oraz dobór i układ płytek. Sprawimy, że twoja kuchnia będzie niepowtarzalna i wyjątkowa. To dzięki temu osiągamy zadowolenie naszych klientów.

Nowoczesne rozwiązania

Projektujemy meble z uwzględnieniem ergonomii i użyteczności – dzięki temu powierzchnie użytkowe w naszych szafkach są większe o nawet 15% od ich odpowiedników innych firm. Używamy też zaawansowanych technologii – obrabiamy obrzeża frontów meblowych za pomocą lasera. Dzięki temu krawędzie meblowe są wykonane precyzyjnie, estetycznie i wyróżniają się solidnością.

Zobacz w galerii kuchnie, które oferujemy:

W Bydgoszczy zbuduj z nami kuchnię na miarę XXI wieku! Rozwiązania i materiały przyszłości w Salonie Meblowym Chmura!